Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyżurny - Operator Centrum Monitorowania Systemów Alarmowych (USI)

  • Katowice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    WSPARCIE Grupa TAURON, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy:

    Katowice

    Obowiązki:

    • prowadzenie procesu telefonicznej obsługi klienta w zakresie świadczonych usług
    • reagowanie na  sygnały alarmowe przychodzące do stacji monitorowania
    • bieżący nadzór nad grupami interwencyjnymi
    • prowadzenie wymaganej dokumentacji

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
    • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
    • pozwolenie na broń służbową
    • znajomość regulacji prawnych dotyczących ochrony fizycznej osób i mienia
    • obsługa komputera w stopniu dobrym
    • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • komunikatywność
    • dokładność, spostrzegawczość, odpowiedzialność, sumienność
    • szybkość w działaniu i podejmowaniu decyzji

    Mile widziane:

    • doświadczenie w obsłudze aplikacji KRONOS NET

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz skorzystania z pakietu dodatkowej opieki medycznej
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    By móc przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w przesyłanych do nas dokumentach  prosimy o zawarcie w aplikacji wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne by przeprowadzić proces rekrutacji.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Wsparcie Grupa Tauron Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Wsparcie Grupa Tauron Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

    Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-100) ul. Lwowska 72-96b, biuro.zarzadu@wsparcie-grupatauron.pl

    Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych można nawiązać za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres wskazany na stronie administratora www.tauron.pl/rodo/klauzula-wgt-rekrutacja, telefonicznie pod numerem 516 110 279 lub pisemnie pisząc na adres 33-100 Tarnów, ul. Lwowska 72-96b,z dopiskiem IODO Wsparcie Grupa Tauron Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie.

    Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celach wskazanych w treści udzielonych przez Ciebie zgód [ewentualnie: w celu wskazanym w udzielonej przez Ciebie zgodzie], na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia tj. na podstawie Twojej zgody.

    Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Wsparcie Grupa Tauron Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie na w/w potrzeby postępowania rekrutacyjnego są dostępne pod adresem: www. tauron.pl.rodo/klauzula-wgt-rekrutacja.

    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, po zakończonym procesie rekrutacji z uwagi na uzasadniony interes administratora będą przechowywane przez trzy lata liczone od momentu przyjęcia kandydata do pracy.

    Za zgodą kandydatów w okresie 3 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

    Dane osobowe kandydatów będą podlegały zautomatyzowanemu niezautomatyzowanemu przetwarzaniu.