Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyżurny Ruchu Bocznicy Kolejowej

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kopalnia Wapienia „Morawica” S.A. w Morawicy (woj. świętokrzyskie) www.kwmorawica.pl poszukuje pracownika na stanowisko:

    DYŻURNY RUCHU BOCZNICY KOLEJOWEJ

    Opis stanowiska:

    • Praca na bocznicy kolejowej Kopalni
    • Prowadzenie ruchu pociągów towarowych w obrębie stacji zgodnie z ustawą o transporcie kolejowym
    • Obsługa urządzeń sterowania ruchem kolejowym
    • Prowadzenie dokumentacji przewozowej pociągów

    Wymagania:

    • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne niezbędne do zatrudnienia na stanowisku dyżurnego ruchu
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku dyżurnego ruchu
    • Znajomość przepisów i instrukcji związanych z prowadzeniem ruchu pociągów
    • Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej
    • Umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."