VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A.

Dyżurny Ruchu

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A.O firmie

  • Energetyczna 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Energetyczna 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i zarządzanie operacyjne procesami produkcji i dystrybucji ciepła.

  • Zapewnienie ciągłości dostawy ciepła z zachowaniem jakości świadczonych usług.

  • Koordynowanie działań związanych z przyjmowaniem i załatwianiem zgłaszanych reklamacji dotyczących dostawy energii cieplnej oraz innych interwencji dotyczących działalności przedsiębiorstwa.

  • Zarządzanie operacyjnie służbami zaplecza technicznego i serwisowego (w tym Pogotowia Ciepłowniczego), serwisem zewnętrznym oraz pracownikami objętych harmonogramem dyżurów.

  • Koordynowanie prac związanych z usuwaniem awarii i strat wynikających z ich powstania.

  • Zlecanie i koordynowanie prac realizowanych przez Zakłady Eksploatacyjne.

  • Analizowanie pracy: źródeł ciepła, sieci i węzłów cieplnych.

  • Weryfikowanie poprawności pracy urządzeń i układów ciepłowniczych na podstawie wygenerowanych alarmów i raportów (PI, Vector, Scada, SMART Substation).

  • Zarządzanie zdalne pracą węzłów cieplnych oraz analiza wykonanych działań.

  • Nadzór nad realizacją harmonogramów przerw remontowych i inwestycyjnych.

  • Współpraca ze służbami eksploatacyjnymi i technicznymi odbiorców i dostawców ciepła.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (specjalność: elektroenergetyka lub energetyka cieplna).

  • Świadectwo uprawnień eksploatacyjnych GR. I, II i III.

  • Doświadczenie – 3 letni staż pracy przy eksploatacji urządzeń energetycznych.

  • Znajomość aplikacji: Vector, MT, GIS, Maximo, PI, SMART Substation, KOM-BOK.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, narzędzi Google.

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.

  • Samodzielność i zdecydowanie w podejmowaniu decyzji.

  • Umiejętności działania w stresie.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

  • Gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

  • Szeroki pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie emerytalne opłacane przez Pracodawcę (PPE).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje