Oferta pracy

Dział Ciągłego Doskonalenia – Program Praktyk Letnich 2021

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praktykant / Stażysta
Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Twoja strategia, Twój ruch!

Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy ruch w grze o swoją karierę.
Dział Ciągłego Doskonalenia – Program Praktyk Letnich 2021Numer ref.: PL78470980_E1
Twoje obowiązki
  • Pomiar czasu trwania czynności montażowych.
  • Analiza czasu trwania czynności montażowych pod kontem strat (Lean 7W).
  • Udział w implementacji usprawnień na linii montażowej.
  • Udział w mapowaniu procesu produkcyjnego.
  • Analiza wielkości zapasu na obszarze produkcyjnym.
Twoje kompetencje
  • Wykształcenie: Średnie / Wyższe (w trakcie studiów).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Znajomość programu Ms Excel na poziomie dobrym
  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD.
  • Znajomość tematyki Lean Manufacturing.
  • Dyspozycyjność do pracy w zakresie 40h tygodniowo.
  • Dokładność.

Więcej o nas

Czekamy na Twoją aplikację! Aby dowiedzieć się więcej na temat ABB, odwiedź naszą stronę www.abb.com

Kompetencje i umiejętności, jakie nabędziesz w czasie praktyk:
  • Zapoznanie się z narzędziami Lean (KANBAN, JIT etc).
  • Zapoznanie się praktyczne z procesem VSM.
  • Zapoznanie się metodami optymalizacji przepływu materiałowego w jednostce produkcyjnej.
Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line: abb.pl/kariera

Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące.

Czekamy na Wasze aplikacje do 31.05.2021r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Teraz Twój ruch!

ABB Data Privacy Statement:

Ogłoszenie archiwalne