Oferta pracy

Dział Gospodarki Magazynowej – Program Praktyk Letnich 2022

ABB Sp. z o.o.

  • Placydowska 27, Aleksandrów Łódzki
    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Placydowska 27

Aleksandrów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Praca administracyjno–biurowa w magazynie obejmująca również obsługę systemu SAP

  • Wykonywanie pomiarów dla poszczególnych procesów magazynowych, analiza danych, przedstawienie raportu i zaproponowanie zmian w procesie

  • Przegląd i aktualizacja instrukcji procesowych

  • Stworzenie KPI dla obszaru pakowania i wysyłek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, studenci kierunków tj. Logistyka, Inżynieria Produkcji i pokrewne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność

  • Umiejętność efektywnego uczenia się oraz determinacja na osiąganie zamierzonych celów

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Znajomość programowania w VBA mile widziana

  • Wiedza z zakresu logistyki wewnętrznej i magazynowej mile widziana

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana

To oferujemy

  • Podstawy obsługi SAP

  • Umiejętność analizowania procesów logistycznych i ich optymalizacji

  • Znajomość procesów magazynowych i tworzenia instrukcji

  • Płatne praktyki trwające 3 miesiące w godzinach 7:00-15:00 w wymiarze 40 godzin tygodniowo

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • gry wideo w pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • nowoczesne biuro w Centrum Miasta

Twoja strategia, Twój ruch!

Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy ruch w grze o swoją karierę. Dołącz do zespołu zawodowców w ramach Programu Praktyk Letnich ABB.

W tym obszarze fabryki odbywają się prace administracyjno-biurowe związane z gospodarką magazynową i logistyką wewnętrzną, zarządzaniem grupą pracowników, współpracą miedzyobszarową w magazynie z klientem wewnętrznym (Produkcja, Planowanie, Zaopatrzenie, Kontrola Jakości) oraz zewnętrznym (magazyn zewnętrzny, dostawcy, klienci końcowi).

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

Przewiń do profilu firmy