Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dział Logistyki i Transportu

Bridge Polymers Polska sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów towarowych w relacjach międzynarodowych i lokalnych

  • Optymalizacja kosztów spedycyjno-transportowych

  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami

  • Współpraca z działem księgowym

Nasze wymagania

  • Minimum roczne udokumentowane doświadczenie w spedycji/logistyce

  • Gracz zespołowy, który jest samowystarczalny

  • Dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość i możliwość podróżowania

  • Znajomość rynku przewozów międzynarodowych

  • Praktyczna wiedza z zakresu realizacji usług transportowych

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Znajomość giełd transportowych

  • Doświadczenie prowadzenia floty własnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Kluczową pozycję w bardzo interesującej i kwitnącej firmie

  • Dużą różnorodność w połączeniu z wyzwaniami handlowymi i marketingowymi

  • Miejsce na własną inicjatywę i rozwój osobisty

  • Możliwość poszerzenia międzynarodowego doświadczenia zawodowego w ekscytującym środowisku. Spotkania firmowe z całym europejskim zespołem w Holandii przynajmniej dwa razy w roku

  • Konkurencyjny zestaw warunków zatrudnienia

  • Również zdalna praca - home office

  • Prywatna opieka medyczna

O nas

Bridge Polymers to firma handlowa z branży tworzyw sztucznych. Głównym przedmiotem naszej działalności jest handel polietylenem i polipropylenem. Nasi dostawcy to światowi producenci petrochemiczni. Bridge Polymers to szybko rozwijająca się, dynamiczna firma posiadająca oddziały w Europie i poza Europą. Więcej o firmie znajdziesz na stronie www.bridgepolymers.eu