Dział Projektowania i Uruchomień - Automatyka Przemysłowa – Program Praktyk Letnich 2021

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praktykant / Stażysta
Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Twoja strategia, Twój ruch!

Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy ruch w grze o swoją karierę. Dołącz do zespołu zawodowców w ramach Programu Praktyk Letnich ABB.

Dział zajmuje się uruchomieniami systemów automatyki przemysłowej w obszarze przemysłu gazowniczego. Osoby w nim zatrudnione zajmują się serwisem systemów, sterowników, podzespołów. Wykonują prace planowane wg harmonogramu. Usuwają usterki. Praca odbywa się na obiektach Klienta – delegacje.
Dział Projektowania i Uruchomień - Automatyka Przemysłowa – Program Praktyk Letnich 2021Numer ref.: PL78542279_E2
Twoje obowiązki
  • Wykonywanie prac planowych wg harmonogramu.
  • Programowanie sterowników DCS/PLC.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, usuwanie usterek.
  • Wsparcie zespołu Serwisu na obiektach Klienta.
Twoje kompetencje
  • Wykształcenie: Studenci ostatniego roku z możliwością podjęcia pracy po praktyce. Preferowane kierunki: Informatyka, Automatyka, Robotyka.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Windows, Windows Server, Office.
  • Umiejętność współpraca w młodym Zespole.
  • Gotowość do częstej pracy wyjazdowej po Polsce.

Więcej o nas

Czekamy na Twoją aplikację! Aby dowiedzieć się więcej na temat ABB, odwiedź naszą stronę www.abb.com

Kompetencje i umiejętności, jakie nabędziesz w czasie praktyk:
Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line: abb.pl/kariera

Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące.

Czekamy na Wasze aplikacje do 31.05.2021r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Teraz Twój ruch!

ABB Data Privacy Statement:

Ogłoszenie archiwalne