Oferta pracy

Dział Projektowy – Program Praktyk Letnich 2022

ABB Sp. z o.o.

  • Rudawka 96, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rudawka 96

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Zespołem Projektowym podczas realizacji projektów

  • Tworzenie modeli 3D części oraz urządzeń

  • Przygotowanie rysunków wykonawczych części oraz urządzeń

  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla Klienta

  • Tworzenie BOM-ów, przygotowanie urządzeń do produkcji

  • Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów

Nasze wymagania

  • Student, preferowany wydział Mechaniczny lub pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość programu Solid Edge (Aleksandrów Łódzki)/Creo (Bielsko-Biała) lub inne CAD 3D

  • Mile widziana praktyczna wiedza w obszarze mechaniki, takich jak znajomość technologii produkcji części czy znajomość maszyn produkcyjnych

  • Komunikatywność, ciekawość i otwartość

To oferujemy

  • Zapoznanie się z portfolio produktów DC, poznanie ich budowy oraz działania

  • Współpracę miedzy różnymi działami (zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi)

  • Poznanie zasad projektowania urządzeń prądu stałego

  • Zapoznanie się z technologiami produkcji części oraz procesami montażu produktów DC

  • Poznanie narzędzi projektowych: Solid Edge oraz systemu zarządzania dokumentacją projektową Windchill

  • Płatne praktyki trwające 2-3 miesiące w godzinach 8-16 w wymiarze 40 godzin tygodniowo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line: abb.pl/kariera

Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące.

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

Przewiń do profilu firmy