Logo Pracuj.pl

Dział zaopatrzenia-logistyki

DES Meble Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami zaopatrzenia produkcji oraz logistyki
  • kontrola bieżących zleceń, analiz oraz planów produkcyjnych
  • koordynacja działań z pozostałymi oddziałami oraz centralą firmy
  • sporządzanie zleceń, sprawozdań oraz zamówień
  • optymalizacja transportu, ścisła współpraca z działami produkcji oraz zaopatrzenia

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego (dodatkowy język będzie również atutem)
  • zdolności interpersonalne: komunikatywność, kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
  • praktyczna znajomość Ms Office

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w kraju i za granicą, działającej w branży od ponad 25 lat
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie – umowa o pracę / pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych
  • szkolenie wdrożeniowe
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

DES Meble Sp. z o.o. Sp. K.

DES Meble Sp. z o.o Sp. K. - prowadzi nabór do prac administracyjno-biurowych.

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w miejscowości Myślina.

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w produkcji mebli tapicerowanych. Przez wiele lat zyskaliśmy sobie miano lidera na arenie najlepszych producentów mebli wypoczynkowych.

Wyróżnia Nas to, że w ciągu 2 lat ze 120 pracowników zwiększyliśmy zatrudnienie do 270 osób.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM LUB PRZESŁANIE CV

Dział zaopatrzenia-logistyki, Opole