Oferta pracy

Dział Zarządzania Projektami – Program Praktyk Letnich 2021

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praktykant / Stażysta
Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Twoja strategia, Twój ruch!

Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy ruch w grze o swoją karierę.

Dołącz do zespołu zawodowców w ramach Programu Praktyk Letnich ABB.
Dział Zarządzania Projektami – Program Praktyk Letnich 2021Numer ref.: PL78280526_E3
Twoje obowiązki
  • Współpraca w ramach Działu Zarządzania Projektami.
  • Koordynacja prac administracyjnych.
  • Monitorowanie statusu projektów.
  • Współpraca z zespołem inżynieringu.
Twoje kompetencje
  • Wykształcenie: Studenci/absolwenci studiów na kierunku Automatyka, Robotyka.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
  • Znajomość oprogramowania Autocad oraz pakietu MsOffice.
  • Wiedza z zakresu automatyzacji produkcji, robotyki.
  • Dyspozycyjność do pracy w zakresie 40h tygodniowo.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność.
Więcej o nas

Czekamy na Twoją aplikację! Aby dowiedzieć się więcej na temat ABB, odwiedź naszą stronę www.abb.com

Kompetencje i umiejętności, jakie nabędzie osoba po praktyce w Twoim dziale:
  • Podstawy metodyki zarządzania projektami budowy zrobotyzowanych aplikacji dla przemysłu.
  • Znajomość podstawowych narzędzi pracy kierownika projektu.
  • Umiejętność budowy harmonogramów i zasad kontroli kosztów projektu.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line: abb.pl/kariera

Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące.

Czekamy na Wasze aplikacje do 31.05.2021r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Teraz Twój ruch!

ABB Data Privacy Statement:

Ogłoszenie archiwalne