Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dziennikarz - Copywriter

GOSPODARKA MORSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

2 5003 200 brutto / mies.
  • Rajska 2
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o dzieło
  • Pełny etat
  • Specjalista

GOSPODARKA MORSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rajska 2

Gdańsk

Gospodarka Morska Sp. z o.o. to wydawca internetowy znanych i cenionych, branżowych serwisów informacyjnych

GospodarkaMorska.pl | ZielonaGospodarka.pl | MarinePoland.com

W związku z rozwojem redakcji poszukujemy osób na stanowisko Dziennikarz - Copywriter.

Zakres zadań:

  • redagowanie oraz administracja treści
  • tworzenie tekstów prasowych w oparciu o źródła polskie i zagraniczne
  • praca z mediami społecznościowymi
  • praca zgodna ze standardami SEO
  • współudział przy tworzeniu materiałów wideo (wywiady, setki, reportaże)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy dziennikarza , copywritera
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • dyspozycyjność, wytrwałość i cierpliwość
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • podstawy SEO, Google Analytics, Google AdSense
  • umiejętność obsługi mediów społacznościowych Facebook, Twitter, Linkedin, Istagram

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się redakcji
  • stabilne zatrudnienie
  • stałe wynagrodzenie
  • narzędzia pracy
  • możliwości rozwoju

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne