Dziennikarz/Dziennikarka (o2.pl)

Wirtualna Polska Media S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie tekstów dla serwisów WP

  • Samodzielne wyszukiwanie tematów

Nasze wymagania

  • Chcemy aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

  • Posiada doświadczenie zawodowe jako dziennikarz

  • Ma lekkie pióro i biegle posługuje się językiem polskim

  • Bardzo dobrze orientuje się w bieżących wydarzeniach

  • Zna trendy, wie co jest na topie w social media

  • Umiejętnie pozyskuje niebanalne i inspirujące tematy ze źródeł, do których nie dociera nikt inny

  • Nie obawia się pracy pod presją czasu i szybko reaguje

  • Potrafi przetłumaczyć teksty z języka angielskiego

  • Zna zasady SEO

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej

  • Dużą samodzielność działania

  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej

  • Możliwość pracy zdalnej lub w nowoczesnym biurze

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Wirtualna Polska Media S.A. - jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy