Oferta pracy

Dziennikarz/Dziennikarka

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli:

  • dobrze znasz swoje miasto i jesteś zaangażowany/a w jego sprawy

  • chcesz informować o ważnych sprawach lokalną społeczność Lubina i/lub Polkowic

  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu materiałów dziennikarskich

  • piszesz, publikujesz, świat online i social mediów to Twoje naturalne środowisko

  • dbasz o jakość i atrakcyjność swojego przekazu, a szybkość reakcji jest po Twojej stronie - nie czekaj, zgłoś się do nas!

Nasze wymagania

  • doświadczenie dziennikarskie – jeżeli to Twój atut, docenimy go na pewno

  • jeżeli interesuje Cię tematyka lokalna, znasz kluczowe tematy istotne dla mieszkańców Lubina lub/i Polkowic, instytucji, pracodawców, firm – to świetnie, właśnie tego oczekujemy na tym stanowisku

  • chętnie łączysz świat online’u, komunikowanie się w social mediach i tradycyjne dziennikarstwo – traktujesz te obszary jako narzędzie dobrego dziennikarza

  • potrafisz pracować na bazie celów do wykonania, masz perspektywę biznesową i szerokie horyzonty

  • myślisz innowacyjnie i dobrze organizujesz swoją pracę

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • szkolenie z naszych narzędzi i produktu naszemiasto.pl dopasowane do Twojego stanowiska

  • wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów

  • benefity pracownicze (dofinansowanie wakacji, w tym także wakacji Twoich dzieci, bonus świąteczny)

  • narzędzia pracy (laptop i telefon)

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce.

Jesteśmy liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Działamy w 17 Oddziałach w całym kraju, codziennie przekazujemy aktualne informacje i proponujemy użyteczne rozwiązania dla naszych czytelników i klientów.

Naszemiasto.pl to jedno z naszych rozwiązań, które łączy portal internetowy oraz bezpłatną gazetę.

To przewodnik po Twoim mieście, świetna platforma informacji o lokalnym biznesie, informator kulturalny i barometr najważniejszych wydarzeń w Twojej społeczności.

Przewiń do profilu firmy