Oferta pracy

Dziennikarz - Fakt (Dział Krakowski)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • Pilotów 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pilotów 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie tekstów reporterskich do wydania papierowego i internetowego

  • przeprowadzanie wywiadów i sond ulicznych przed kamerą

  • realizacja materiałów prasowych zarówno w miejscu pracy jak i w terenie

  • pełnienie dyżurów dziennikarskich (dyżur weekendowy dwa razy w miesiącu)

  • zgłaszanie przełożonym propozycji tematów do opisania i opublikowania

  • realizacja zadań zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • swoboda w tworzeniu autorskich materiałów dziennikarskich, lekkie pióro

  • doświadczenie w pracy dziennikarza

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość topografii Krakowa i okolic

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • eventy firmowe

  • inicjatywy sportowe

  • szkolenia i konferencje

  • nowoczesne biuro

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy