Dziennikarz Fakt

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.05.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec i Opineo i Jakdojadę.
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres Obowiązków:

    • Przygotowywanie tekstów reporterskich do wydania papierowego i internetowego,
    • Przeprowadzanie wywiadów i sond ulicznych przed kamerą,
    • Realizacja materiałów prasowych zarówno w miejscu pracy jak i w terenie,
    • Pełnienie dyżurów dziennikarskich,
    • Zgłaszanie przełożonym propozycji tematów do opisania i opublikowania,
    • Realizacja zadań zleconych przez przełożonych.

    Wymagania:

    • Lekkie pióro,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
    • Doświadczenie w pracy dziennikarza.

    Oferujemy:

    • Prywatna
      opieka
      medyczna
    • Karta
      Multisport
    • Grupowe ubezpieczenie
      na życie
    • Elastyczne
      godziny
      pracy

    • Dofinansowane inicjatywy sportowe
    • Imprezy
      firmowe
    • Świąteczne atrakcje
    • Dofinansowanie rozwoju