Oferta pracy

Dziennikarz Gazety Stołecznej

Agora S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie tekstów informacyjnych, reportaży, wywiadów na temat Warszawy,

  • publikowanie w serwisie warszawa.wyborcza.pl,

  • publikowanie na stronach lokalnych i krajowych Gazety Wyborczej.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku dziennikarskim,

  • dobra orientacja w tematach dotyczących Warszawy i jej mieszkańców,

  • zainteresowanie działaniami samorządu,

  • inicjatywa w samodzielnym szukaniu tematów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w trybie hybrydowym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w największej grupie medialnej w Polsce,

  • pracę w świetnym zespole i miłej atmosferze,

  • przyjazną przestrzeń biurową przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, basen i sauna, a obok budynku stacja rowerowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Agora S.A.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcji Gazety Stołecznej - jednego z najlepszych serwisów informacyjnych w Polsce?

Szukamy dziennikarzy, którzy będą tworzyć treści dotyczące wydarzeń w stolicy. Jeśli dobrze znasz swoje miasto i jego mieszkańców, chcesz opisywać ich problemy, być częścią świetnego, dynamicznego zespołu i chcesz publikować w Gazecie Stołecznej - czekamy na Twoje CV!

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje zgłoszenie, jeżeli sprawy Warszawy są Ci bliskie i interesują Cię:

  • nagłe zdarzenia, interwencje,

  • protesty, konflikty,

  • śledztwa i afery,

  • polityka ratusza, opozycja i miejscy aktywiści,

  • spory o to, jak planować i urządzać miasto,

  • miejskie trendy,

  • wydarzenia masowe i niszowe.