Oferta pracy

Dziennikarz Gazety Wyborczej

Agora S.A.

Agora S.A.

Henryka Sienkiewicza 72

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie tekstów informacyjnych, reportaży, wywiadów na temat Łodzi,

  • publikowanie w serwisie lodz.wyborcza.pl,

  • publikowanie na stronach lokalnych i krajowych Gazety Wyborczej.

Nasze wymagania

  • dobra orientacja w tematach dotyczących Łodzi i jej mieszkańców,

  • zainteresowanie działaniami samorządu,

  • inicjatywa w samodzielnym szukaniu tematów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane minimum roczne doświadczenie na stanowisku dziennikarskim.

To oferujemy

  • pracę w trybie hybrydowym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w największej grupie medialnej w Polsce,

  • pracę w świetnym zespole i miłej atmosferze,

  • podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med,

  • do Twojej dyspozycji będzie przyjazna przestrzeń biurowa przy ul. Sienkiewicza 72 w Łodzi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Agora S.A.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcji Gazety Wyborczej Łódź? Szukamy dziennikarzy, którzy będą tworzyć treści dotyczące wydarzeń w naszym mieście.

Jeśli dobrze znasz Łódź i jej mieszkańców, chcesz opisywać ich problemy, być częścią świetnego, dynamicznego zespołu - czekamy na Twoje CV!

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje zgłoszenie, jeżeli sprawy Łodzi są Ci bliskie i interesują Cię:

  • nagłe zdarzenia, interwencje,

  • protesty, konflikty,

  • śledztwa i afery,

  • polityka magistratu, opozycja i miejscy aktywiści,

  • spory o to, jak planować i urządzać miasto,

  • miejskie trendy,

  • wydarzenia masowe i niszowe.