Oferta pracy

Dziennikarz informacyjny Radio ESKA

Grupa Mediowa Time

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie radiowych materiałów reporterskich (nagrywanie, redagowanie i montaż)

  • tworzenie i redagowanie materiałów do serwisów www

  • przygotowywanie serwisów informacyjnych i prezentowanie ich na antenie radiowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy dziennikarskiej

  • doskonała orientacja w tematyce lokalnej i wydarzeń w regionie

  • duża wiedza ogólna, doskonała orientacja w wydarzeniach politycznych, społecznych i miejskich

  • nienaganna dykcja

  • wysoka motywacja, samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie

  • chęć rozwijania umiejętności związanych ze stanowiskiem i otwartość na nowe zadania

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość programów do montażu dźwięków (Audacity, Adobe Audition)

To oferujemy

  • Pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu

  • Formę współpracy wybraną przez Ciebie: umowa o pracę / B2B

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy z nauką języka angielskiego

  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę, zgłaszasz się samodzielnie!

  • Dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB

  • Programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy w oparciu o doświadczenie profesjonalistów z branży mediowej

  • Elastyczne podejście do Twojego czasu pracy

  • Przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych, a w portfolio wydawniczym naszej grupy znajdują się takie tytuły prasowe jak Super Express, Murator, M jak Mieszkanie i wiele innych, a także stacje radiowe m.in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio Super Nova, posiadamy również własne wydawnictwo – Harde.

Przewiń do profilu firmy