Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dziennikarz

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych  oraz biznesowych, skupiamy się  na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych. W naszym portfolio znajdziesz takie tytuły jak Echo Dnia, czy naszemiasto.pl

    Do naszego zespołu redakcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Dziennikarz
    Miejsce pracy: Kielce

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Tworzenie wyjątkowych tekstów dziennikarskich do wszelkich wydań druku tradycyjnego oraz do Internetu
    • Wyszukiwanie interesujących tematów na temat Kielc i okolic
    • Dostarczanie zdjęć do materiałów prasowych oraz krótkich filmów wideo
    • Obsługa systemów edycyjnych do tworzenia gazet i stron internetowych
    • Tworzenie sieci kontaktów z mieszkańcami i instytucjami

    Wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku dziennikarza (preferowane dziennikarstwo prasowe)
    • Wykształcenie wyższe
    • Inicjatywa i umiejętność szukania nowych tematów i pozyskiwania informacji
    • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu zadań
    • Umiejętność efektywnego organizowania dnia pracy

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Doświadczenie pracy w mediach
    • Twórczą atmosferę w pracy
    • Stałą formę współpracy (umowa o pracę)

    Jeżeli czujesz, że to praca dla Ciebie, nie wahaj się, złóż swoje CV,
    dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

    Zapraszamy do zapoznania się  z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.