Dziennikarz

  • Pruszcz Gdański, Malbork, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-12
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2017-11-11)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników Dziennika Bałtyckiego. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych m.in. DziennikBałtycki.pl, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dziennikarz
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański lub Malbork

Zapraszamy osoby:

Znające tematykę Pomorza, zainteresowane sprawami ludzi, z doświadczeniem dziennikarskim

Zadania:

  • Tworzenie własnych materiałów dziennikarskich dotyczących Pruszcza Gdańskiego/ Malborka i Pomorza
  • Obsługa konferencji prasowych oraz tworzenie materiałów zleconych
  • Opracowywanie materiałów multimedialnych (foto, wideo)
  • Utrzymywanie i rozbudowywanie sieci kontaktów dziennikarskich

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku dziennikarza, najchętniej w lokalnym tygodniku lub portalu
  • Wykształcenie wyższe
  • Duża wiedza ogólna i zainteresowanie wydarzeniami miejskimi i regionalnymi oraz polityczno-społecznymi
  • Duże umiejętności i wiedza z zakresu nowoczesnych, wielomedialnych metod i narzędzi tworzenia i redagowania materiałów dziennikarskich
  • Znajomość prawa prasowego i prawa autorskiego
  • Kreatywność, otwartość, umiejętność budowania i podtrzymywania dobrej współpracy i komunikacji z innymi ludźmi, dokładność i sumienność, zaangażowanie w pracy, wszechstronna wiedza
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej
  • Znajomość edytorów tekstu
  • Umiejętność obsługi systemów CMS, umiejętność tworzenia materiałów wideo, pracy z kamerą, podstaw montażu newsowych materiałów wideo
  • Aktywność w social media
  • Prawo jazdy kategorii b, mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach
  • Szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu pracy z narzędziami wielomediowymi
  • Pracę przy bardzo ciekawym projekcie medialnym
  • Dobrą atmosferę i warunki pracy
Jeżeli odpowiedziałeś TAK na większość informacji które zawarliśmy w naszym ogłoszeniu to dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Oferty zawierające cv oraz próbkę trzech własnych materiałów dziennikarskich prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

Więcej informacji o firmie:
www.polskapress.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się