Oferta pracy

Dziennikarz newsowy

Agora S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pisanie informacji do serwisu,

  • monitoring źródeł wskazanych przez wydawcę,

  • dbanie o jakość redakcyjną materiałów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziennikarstwie newsowym,

  • duża wiedza ogólna o polityce i gospodarce, zarówno polskiej jak i światowej,

  • umiejętność oceny, co jest ważnym i ciekawym newsem,

  • umiejętność szybkiego pisania,

  • kreatywność, multizadaniowość i elastyczność,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym,

  • nasza redakcja mieści się w Warszawie, ale umożliwiamy również pracę zdalną - pod warunkiem, że umiesz sprawnie współpracować, czyli masz dużą samodyscyplinę oraz jesteś aktywnym użytkownikiem wideorozmów i czatów.

To oferujemy

  • elastyczny model pracy - to Ty wybierasz czy chcesz pracować zdalnie czy w redakcji,

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,

  • możliwość współtworzenia znanego serwisu o dużym zasięgu,

  • poznanie fantastycznych ludzi,

  • jeśli zdecydujesz się na pracę w redakcji do Twojej dyspozycji będzie przyjazna przestrzeń biurowa, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, basen i sauna, a obok budynku stacja rowerowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

"Gazeta Wyborcza” to największy dziennik informacyjny w Polsce. Od ponad 30 lat uprawiamy prawdziwe, rzetelne i zaangażowane dziennikarstwo. To właśnie tego szukają setki tysięcy czytelników, którzy każdego dnia odwiedzają Wyborcza.pl. I to dzięki niemu mamy 260 tys. prenumeratorów cyfrowych. Zdecydowanie najwięcej ze wszystkich mediów w Polsce, w Europie jesteśmy w pierwszej dziesiątce.

Przewiń do profilu firmy