Oferta pracy

Dziennikarz - portal o tematyce biznesowo - ekonomicznej

IBERION sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie obszernych (minimum 4500 znaków ze spacjami) autorskich materiałów tekstowych w formie wywiadu i analiz

  • wykonywanie researchu potrzebnego do opisania tematu

  • przeprowadzanie wywiadów niezbędnych do stworzenia unikalnych treści

  • zgłaszanie własnych propozycji tematów

  • terminowa realizacja zleconych zadań

Nasze wymagania

  • bezbłędne posługiwanie się językiem polskim

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • obsługa CMS

  • umiejętność tworzenia dłuższych tekstów szeroko omawiających poruszany temat

  • sumienność i dokładność

  • terminowość

To oferujemy

  • współpracę na zasadzie umowy o dzieło lub B2B

  • wynagrodzenie 100 zł brutto (na umowie o dzieło) za tekst

  • współpraca w pełni zdalna, elastyczny i nienormowany czas wykonywania zadań - działasz gdzie i kiedy chcesz :)

  • możliwość zdobycia doświadczenia w tworzeniu treści, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom

IBERION sp. z o.o.

IBERION to jedna z największych polskich grup mediowych wydawca internetowych portali tematycznych docierających co miesiąc do milionów internautów. Należą do niej między innymi takie serwisy jak: Goniec.pl - portal rozrywkowo-informacyny, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ŚwiatGwiazd.pl - portal o celebrytach i showbiznesie, Światsportu.pl- portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny oraz AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę tworzą pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowa współpraca w formule zdalnej.

W toku owocnej i terminowej współpracy, istnieje możliwość renegocjowania warunków umowy.

Preferowana dyspozycyjność „od zaraz”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.