Oferta pracy

Dziennikarz

Polska Press Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteś dziennikarzem, masz doświadczenie
w mediach tradycyjnych lub internetowych?
Jesteś zafascynowany/a możliwościami, jakie daje praca w dużym wydawnictwie?
Interesujesz się tym, co dzieje się w Poznaniu i
jesteś na bieżąco z wydarzeniami, jakie mają miejsce w naszym regionie?
Szukamy właśnie Ciebie!

Polska Press Grupa, ogólnopolski koncern medialny, wydawca dziennika „Głos Wielkopolski” oraz portali: www.gloswielkopolski.pl i poznan.naszemiasto.pl poszukuje do swojego zespołu redakcyjnego w Poznaniu osób na stanowisko:
Dziennikarz

Jakie będą Twoje zadania?

  • tworzenie ciekawych materiałów prasowych i internetowych do dziennika „Głos Wielkopolski” oraz portali : gloswielkopolski.pl i poznan.naszemiasto.pl
  • monitorowanie wydarzeń w Poznaniu i w regionie
  • wyszukiwanie ciekawych informacji na temat Poznania i ludzi z nim związanych
  • dostarczanie zdjęć do materiałów prasowych i internetowych
  • przygotowanie krótkich filmów wideo
  • tworzenie sieci kontaktów z mieszkańcami i instytucjami

Czego oczekujemy?

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku dziennikarza
  • Lekkiego pióra
  • Kreatywności
  • Inicjatywy i umiejętności w szukaniu nowych tematów i pozyskiwaniu unikalnych informacji
  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu zadań

Zainteresowanym oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stały rozwój pod okiem najlepszych specjalistów od dziennikarstwa w kraju
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i tematów
  • pracę w ambitnym, przyjaznym zespole
  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych, podnoszący Twoją wartość na rynku pracy

Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl

Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy