Oferta pracy

Dziennikarz prowadzący serwisu se.pl

Grupa Mediowa Time

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Research, pozyskiwanie i weryfikacja informacji

  • Tworzenie oraz redagowanie interesujących artykułów i galerii

  • Analizowanie aktualnych trendów

  • Obsługa mediów społecznościowych

  • Współpraca z innymi dziennikarzami w dziale

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w dziennikarstwie internetowym

  • Znajomość zasad poprawnej polszczyzny

  • Znajomość zasad SEO

  • Znajomość narzędzia Google Analytics

  • Sprawne wykorzystywanie narzędzi social media

  • Znajomość tematyki lokalnej

  • Kreatywność i samodzielność

To oferujemy

  • Pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu

  • Formę współpracy w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor

  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę - wybierasz samodzielnie!

  • Dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB

  • Programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych

  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne

  • Przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

  • Parking dla pracowników

  • Brak dress code'u

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych, a w portfolio wydawniczym naszej grupy znajdują się takie tytuły prasowe jak Super Express, Murator, M jak Mieszkanie i wiele innych, a także stacje radiowe m.in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio Super Nova, posiadamy również własne wydawnictwo – Harde.

Przewiń do profilu firmy