Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dziennikarz - Redaktor portalu biznesowego

eFaktor S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Adama Branickiego 15

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne pozyskiwanie informacji i redagowanie na ich podstawie artykułów

  • generowanie tematów oraz pomysłów na nowe treści

  • odpowiedzialność za wysoką jakość merytoryczną i edytorską publikowanych artykułów

  • tworzenie materiałów redakcyjnych na temat bieżących wydarzeń ze świata biznesu lub/i podatków

  • przeprowadzanie wywiadów

  • opracowywanie tekstów na podstawie dostępnych informacji (copywriting)

Nasze wymagania

  • Szukamy pasjonatów oraz znawców, które mają „lekkie pióro”, a ich zainteresowania to:

  • - biznes i startupy,

  • - księgowość, finanse, podatki,

  • - technologia, trendy biznesowe

  • takie kategorie znajdziesz na naszym portalu

  • dobry warsztat dziennikarski, w tym umiejętności tworzenia i redagowania interesujących tekstów

  • poszukujemy pasjonatów, praktyków, którzy chętnie dzielą się wiedzą i lubią to co robią. Pisanie ma być dla Ciebie przyjemność i szansą na realizację swojej pasji

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy

  • umiejętność pracy w szybkim tempie

To oferujemy

  • pracę w oparciu o model, który będzie Cię satysfakcjonował: współpraca i rozliczenie per tekst; praca w 100% dla nas i opieka nad daną kategorią portalu; model, który zaproponujesz 😊

  • praca w 100% zdalna – chyba, że chcesz pracować w biurze

  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • absolutną elastyczność

  • zaproszenia na konferencje branżowe, premiery produktowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Mamy w planach uruchomienie portalu o biznesie. Portalu od przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Chcemy pisać o tym o czym młody przedsiębiorca z chęcią przeczyta. Nie chcemy kopiować innych. Nasza grupa kapitałowa zawsze szła pod prąd – oferując wprost to czego przedsiębiorca poszukuje. Tak samo będzie z portalem i dlatego szukamy osób, którzy myślą podobnie. Zainteresowani? Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Przewiń do profilu firmy