Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dziennikarz/redaktor portalu www.wroclaw.pl

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Plac Solny 14

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i redagowanie treści informacyjnych w oparciu o rzetelne i sprawdzone informacje,

  • obsługa sekcji tematycznych i materiałów bieżących,

  • wsparcie działań content marketingowych,

  • pisanie materiałów zarówno do internetu, jak i wydawnictw drukowanych.

Podział czasu pracy
60%

Pisanie artykułów

30%

Redagowanie stron www.

10%

Obsługa mediów społecznościowych

Nasze wymagania

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie dziennikarskie,

  • orientujesz się w bieżących wydarzeniach we Wrocławiu,

  • dbasz o wysoki poziom tworzonych treści: zarówno pod względem merytorycznym jak i technicznym (SEO),

  • korzystasz z różnorodnych źródeł informacji i potrafisz je weryfikować,

  • chcesz i potrafisz uczyć się oraz rozwijać,

  • szybko reagujesz i wprowadzasz zmiany,

  • jesteś dobrze zorganizowany.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych,

  • realizacja materiałów multimedialnych (m.in. foto, wideo - praca z kamerą),

  • znajomość pakietu G Suit, Adobe InDesign, InCopy,

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie półroczne

  • możliwość pracy w zróżnicowanym zespole: graficy, IT, produkcja wideo, podcastów,

  • projekty promocyjne, kontakty międzynarodowe,

  • dostęp do wewnętrznej bazy wiedzy i szkoleń: zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne