Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dziennikarz - Redaktor

Polska Agencja Prasowa S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac dziennikarskich związanych z przygotowaniem serwisów PAP,

  • pisanie depesz i obsługa dziennikarska wydarzeń w kraju,

  • przygotowywanie tekstów informacyjnych,

  • przegląd mediów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziennikarstwie, w szczególności w dziennikarstwie informacyjnym,

  • umiejętność szybkiego i zwięzłego pisania,

  • umiejętność pisania i redagowania pod presją czasu,

  • wiedza o bieżących wydarzeniach w kraju,

  • znajomość specyfiki dziennikarstwa informacyjnego.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o czołowej pozycji w branży medialnej,

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole i inspirującym otoczeniu,

  • dofinansowanie do programu sportowego,

  • pakiet socjalny i medyczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

POLSKA AGENCJA PRASOWA SA jest największą agencją informacyjną działającą na rynku polskim od ponad 100 lat.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku do aplikowania.