Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dziennikarz - redaktor top agrar Polska - Specjalista w technice rolniczej

POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE sp. z o.o.O firmie

  • Metalowa 5
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE sp. z o.o.

Metalowa 5

Poznań

Od ponad dwudziestu sześciu lat Polskie Wydawnictwo Rolnicze wspiera polskich rolników i pomaga im w zdobywaniu specjalistycznej wiedzy branżowej. Dokładamy wszelkich starań, aby wydawane przez nas pisma wyznaczały nowe standardy prasowe i stanowiły przykład periodyków tworzonych z pasją oraz z miłości do rolnictwa. Poszukujemy od zaraz Pana/Pani na stanowisko:

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonych studiów mechanizacji rolnictwa (lub w trakcie)
  • dobrej znajomości nowoczesnych maszyn rolniczych
  • pozytywnego „zakręcenia” techniką
  • praktycznej znajomości rolnictwa
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności jasnego formułowania myśli i redagowania tekstów
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia za kierownicą
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawe i ambitne zadania
  • pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze

Jeśli Pan/Pani widzi siebie w naszym zespole – prosimy niezwłocznie wysłać list motywacyjny wraz z życiorysem na adres:

Redaktor Naczelny top agrar Polska

ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań

lub za pomocą przycisku aplikowania

Ogłoszenie archiwalne