Oferta pracy

Dziennikarz/Redaktor treści SEO

Agora S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i analizowanie ciekawych trendów lifestylowych związanych z tematyką podróży, kuchni, popkultury czy technologii i tworzenie na ich temat nowych artykułów,

  • redagowanie i optymalizowanie pod kątem SEO artykułów tworzonych przez redakcję i wspieranie jej w codziennej pracy,

  • współpraca z redaktorką naczelną przy tworzeniu kalendarzy redakcyjnych, przygotowania strategii redakcyjnej.

Nasze wymagania

  • lekkie pióro,

  • dobra znajomość języka polskiego,

  • sprawnie poruszanie się w środowisku internetowym,

  • kreatywność i multizadaniowość,

  • dobra organizacja.

Mile widziane

  • zainteresowanie tematyką lifestylu, kulinarną i show-biznesu,

  • bycie na bieżąco z internetowymi trendami,

  • znajomość SEO (pojęć i narzędzi).

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną,

  • pracę zdalną,

  • dostęp do pakietów medycznych w Grupie LuxMed oraz karty Multisport w preferencyjnych cenach,

  • możliwość ubezpieczenie na życie Generali w preferencyjnych cenach,

  • zniżki na produkty Grupy Agora,

  • karta zniżkowa do sieci kin Helios,

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym, pełnym pasji młodym zespole,

  • przyjazną przestrzeń biurową do Twojej dyspozycji, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Agora S.A.

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych, będący częścią Grupy Agora. Nasze serwisy – m.in. Sport.pl, eDziecko.pl, Plotek.pl, Next.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz aplikacje mobilne należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Dostarczamy aktualne informacje, komentujemy bieżącą sytuację i jesteśmy obecni przy najważniejszych wydarzeniach rozrywkowych, lifestyle’owych i sportowych. Naszą ambicją jest zmienianie świata na lepsze poprzez skupianie się na ważnych kwestiach społecznych i poruszanie trudnych tematów. Prawa człowieka, wolne media, ekologia, edukacja, zdrowie psychiczne, generacja Z, inkluzywny język, fact checking, dziennikarstwo rozwiązań, opinie i komentarze to filary pracy dziennikarzy naszego portalu.

Dołącz do zespołu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju!

Przewiń do profilu firmy