Oferta pracy

Dziennikarz / Reporter

Grupa Mediowa Time

Jubilerska 10

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i redagowanie materiałów do serwisu internetowego se.pl

  • Research, pozyskiwanie i weryfikacja informacji

  • Tworzenie oraz redagowanie interesujących artykułów i galerii

  • Praca reporterska w terenie

  • Optymalizacja SEO materiałów własnych oraz redakcyjnych

  • Odpowiedzialność za wysoką jakość edytorską i merytoryczną artykułów

  • Analiza aktualnych trendów

  • Współpraca z innymi dziennikarzami i reporterami w dziale

  • Praca w systemie dyżurowym

Nasze wymagania

  • Umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów związanych z Warszawą i Mazowszem

  • Wymagane minimum roczne doświadczenie w dziennikarstwie informacyjnym i internetowym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość zasad SEO oraz "języka Internetu"

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Duża kreatywność w tworzeniu treści

  • Znajomość aktualnych trendów

To oferujemy

  • Pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu

  • Formę współpracy w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor

  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę - wybierasz samodzielnie!

  • Dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB

  • Programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych

  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne

  • Przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych, a w portfolio wydawniczym naszej grupy znajdują się takie tytuły prasowe jak Super Express, Murator, M jak Mieszkanie i wiele innych, a także stacje radiowe m.in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio Super Nova, posiadamy również własne wydawnictwo – Harde.

Przewiń do profilu firmy