Oferta pracy

Dziennikarz SEO

debesto.comO firmie

3 0003 500 brutto / mies.

debesto.com

Wały Jagiellońskie 14A

Oleśnica

Sherlock Holmes poszukiwany! A może jednak bardziej dr Watson? Ty nam powiedz, do kogo lepiej pasuje opisany tu profil, a jeśli pasuje on do Ciebie..

To mamy dla Ciebie ofertę długofalowej współpracy przy współtworzeniu contentowego imperium branżowego, opartego na wiedzy i faktach, a nie bzdurnych, klikalnych newsach.

U nas nie będziesz copywriterem, a prawdziwym dziennikarzem, który poprowadzi z nami serię projektów prowadzących do cyfryzacji wiedzy branżowej, edukowania naszych klientów, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami.

DZIENNIKARZ SEO - JĘZ. ANGIELSKI B2/C1

Sprawdź, czy ten opis pasuje do Ciebie:

  • masz zacięcie do zdobywania informacji z różnych źródeł, w tym od ludzi,
  • łatwo wiążesz fakty,
  • nie dość, że zadajesz trafne pytania, to jeszcze dociekliwie pytasz do skutku,
  • potrafisz z morza informacji wyłowić kluczowe dane, aby przedstawić je zwięźle i konkretnie, a jednocześnie bez pozostawienia miejsca na wątpliwości
  • podsumowania zgrabnie przelewasz na “papier” po polsku i po angielsku,
  • jesteś pewien, że wiedzę branżową ogarniesz raz-dwa,
  • potrafisz tworzyć cyfrowe treści tak, aby docierały do właściwych użytkowników, a wyszukiwarki je kochały,

oraz:

  • jesteś absolwentem lub studentem zaocznym na kierunku humanistycznym (mile widziane specjalności: dziennikarstwo, PR, filologia polska lub angielska, marketing)
  • znasz angielski na poziomie B2/C1
    jesteś dyspozycyjny na pełen etat
  • masz doświadczenie min. 6 miesięcy w pracy dziennikarskiej lub w sprzedaży (call center, promocje)

Twoje zadania, czyli potrzebujemy Cię do:

  • wydobycia z nas wszelkich pokładów wiedzy branżowej i biznesowej, która pomoże naszym klientom rozwijać się i odnosić sukcesy,
  • przetworzenia ich na formę cyfrowych artykułów, edukujących naszych klientów i stanowiących dla nich przydatne źródło informacji i porad,
  • współpracy z naszymi partnerami contentowymi (zewnętrzne firmy z branży), którzy pomogą Ci w podniesieniu eksperckości tworzonych treści
  • optymalizacji tworzonych treści pod SEO, abyśmy mogli dzielić się nimi z jak największą liczbą użytkowników
  • kolportażu wydobytej wiedzy pomiędzy współpracownikami wewnątrz firmy
  • zarządzania wytworzoną treścią i kalendarzem jej publikacji
  • współpracy z branżowymi mediami i promocji napisanych treści, aby skutecznie dotarła do naszych klientów

Oferujemy:

  • umowa o pracę (ok. 2200-2600 „na rękę”, adekwatnie do posiadanych kompetencji)
  • służbowy laptop, telefon i narzędzia niezbędne do Twojej pracy
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem mentora:
    • doświadczonego dziennikarza z blisko 10-letnim stażem w mediach (setki publikacji dla gazet grupy PolskaPress, Słowa Sportowego i lokalnych portali internetowych),
    • przez kilka lat pomagającego stawiać pierwsze kroki największemu portalowi informacyjnego w powiecie oleśnickim (ok. 1 milion wyświetleń miesięcznie)
    • współzałożyciela serwisu sportowego, który pozycjonował się w Google wyżej niż strony klubów (skuteczne SEO)
  • praca w zaangażowanym, zgranym zespole, nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość wpływu na kierunek rozwoju lokalnej firmy działającej na rynku globalnym i poszerzania swoich kompetencji

Dodatkowe benefity:

  • Praca w Oleśnicy w przytulnym biurze
  • Firmowa kuchnia
  • Współfinansowanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
  • 6 dni home office na każde pół roku
  • Elastyczny czas pracy –  w każdym tygodniu jedno okno czasowe (do 2h) na załatwienie swoich prywatnych spraw
  • Pakiet testów talentów z konsultacją eksperta. Zainwestujemy w Twój rozwój – zdiagnozujemy i pomożemy Ci rozwinąć Twoje talenty, z czego korzystać będziesz przez całe lata!
  • Dostęp do prasy i książek biznesowych, sprzedażowych i branżowych
  • Udział w branżowych szkoleniach
  • Wewnętrzne szkolenia sprzedażowe i produktowe. Przekażemy Ci niezbędne informacje, wiedzę i doświadczenie w szeroko rozumianym biznesie

Krótko o debesto:

Jesteśmy zespołem głodnych sukcesu, młodych ludzi w innowacyjny sposób podbijających konserwatywny i dość skostniały rynek stolarki otworowej. Udowadniamy, że nowoczesne podejście, pasja i zaangażowanie przynosi ponadprzeciętne rezultaty, pozwalając naszym produktom dotrzeć – mimo krótkiej historii – do klientów m. in.i z Islandii, Seszeli, Nowego Jorku i niemal każdej stolicy krajów starej Unii Europejskiej.

Zobacz więcej na stronie O NAS

Ogłoszenie archiwalne