Oferta pracy

Dziennikarz Serwisu Wydarzenia

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie informacji

  • redagowanie newsów

  • pisanie materiałów autorskich

  • tłumaczenie i omawianie tekstów z prasy zagranicznej

  • przygotowywanie przeglądów prasy krajowej

  • przeprowadzanie wywiadów

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • jesteś osobą wszechstronną i ciekawą świata

  • doskonale posługujesz się językiem polskim

  • potrafisz pisać i jesteś w stanie nam to udowodnić

  • nie boisz się wywiadów i potrafisz się do nich świetnie przygotować

  • bardzo dobrze znasz język angielski (i/lub inny język obcy)

  • orientujesz się w źródłach i wiesz, jak należy weryfikować informacje

  • jesteś osobą rzetelną i nie szukasz sensacji

  • jesteś osobą dyspozycyjną, odważną, kreatywną i odpowiedzialną

  • poglądy polityczne zostawiasz przed wejściem do redakcji, a w swoich tekstach zawsze dążysz do tego, by mogły wypowiedzieć się wszystkie strony

To oferujemy

  • wyzwania - korespondencje zagraniczne/prowadzenie debat/udział w nieszablonowych przedsięwzięciach redakcyjnych

  • możliwość rozwoju zawodowego w redakcji jednego z największych portali horyzontalnych w Polsce

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka zdrowotna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki firmowe na produkty i usługi)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR i Menadżerem