Oferta pracy

Dziennikarz Serwisu Zielona Interia

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie informacji dotyczących ochrony środowiska, czystych źródeł energii i technologii z tym związanych

  • pisanie materiałów autorskich

  • tłumaczenie i omawianie tekstów z prasy zagranicznej

  • przygotowywanie przeglądów prasy krajowej

  • przeprowadzanie wywiadów

Nasze wymagania

  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doskonale posługujesz się językiem polskim

  • bardzo dobrze znasz język angielski

  • charakteryzujesz się umiejętnością szybkiego redagowania tekstów newsowych

  • wiesz jak weryfikować informacje

  • jesteś kreatywny/a i odpowiedzialny/a

  • charakteryzujesz się dyspozycyjnością do pracy w tygodniu w pełnym wymiarze godzin oraz w wybrane dni w weekend

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość doskonalenia warsztatu dziennikarskiego w redakcji jednego z największych portali horyzontalnych w Polsce

  • pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR i Menadżerem

Dodatkowe informacje:

Zielona Interia to serwis, w którym znajdują się najważniejsze wydarzenia oraz trendy w ekologii. Czytelnicy mogą znaleźć w nim wiadomości z obszarów nauki, technologii, polityki, biznesu czy treści o charakterze lifestylowym. Oprócz artykułów, w serwisie znajdują się również podcasty oraz raporty specjalne, które pomagają zapoznać się z bieżącą sytuacją nie tylko w kraju, ale i na świecie.

Dowiedz się więcej o pracy w Interii - odwiedź nasz profil InteriaPoGodzinach na Facebooku oraz Instagramie :)