Oferta pracy

Dziennikarz w serwisie Deccoria.pl

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pisanie, redagowanie oraz publikacja artykułów w serwisie Deccoria.pl

  • wyszukiwanie trendujących tematów ze źródeł polskich oraz zagranicznych

  • obsługa social mediów

  • raportowanie działań i wyników serwisu

  • współpraca z innymi działami firmy

  • bieżąca obsługa serwisu

Nasze wymagania

  • interesujesz się urządzaniem wnętrz i projektowaniem ogrodów oraz śledzisz najnowsze trendy związane z tą tematyką

  • posiadasz doświadczenie w dziennikarstwie online

  • masz lekkie pióro i doskonale posługujesz się językiem polskim

  • bardzo dobrze orientujesz się w social mediach oraz znasz specyfikę tworzenia treści w tym obszarze

  • znasz zasady SEO oraz podstawowe narzędzia analityczne i graficzne

  • charakteryzujesz się kreatywnością oraz potrafisz wyczuć, co zainteresuje użytkowników

  • potrafisz bardzo dobrze organizować pracę własną w zakresie planowania pracy oraz raportowania działań

  • jesteś samodzielny/a oraz lubisz pracować z ludźmi

To oferujemy

  • pracę w jednym z największych portali horyzontalnych w Polsce. Nasze serwisy odwiedza codziennie ponad 20 mln użytkowników i to dla nich każdego dnia wykonujemy swoją pracę

  • realny wpływ na rozwój funkcjonalny serwisu Deccoria.pl

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w modelu hybrydowym lub innym w zależności od potrzeb (nasze biuro znajduje się w pełnej niepowtarzalnego uroku Nowej Hucie)

  • 100% dofinansowania do prywatnej opieki medycznej LuxMed oraz dostęp do szeregu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego)

  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Dodatkowe informacje:

Deccoria.pl to największy w Polsce serwis dla miłośników pięknych wnętrz i ogrodów.

Posiadamy największą w kraju bazę zdjęć autentycznych domów i mieszkań Polaków. Nasz serwis inspiruje, uczy oraz daje użytkownikom możliwość zaprezentowania swoich własnych aranżacji. Dzięki naszym poradnikom projektowanie wnętrz i dbanie o ogród, staje się jeszcze przyjemniejsze! Deccoria.pl jest także patronem telewizyjnego hitu stacji Polsat - "Nasz nowy dom".

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.

Grupa Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 20 mln użytkowników korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem. Jesteśmy częścią Grupy Polsat Plus - największej grupy medialnej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy