Logo Pracuj.pl

Dziennikarz

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.

Powązkowska 44C

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie scenariusza i prowadzenie wywiadów z ekspertami
  • moderowanie debat z udziałem ekspertów
  • prowadzenie kongresów wraz z dyskusją ekspertów
  • napisanie relacji po wydarzeniu
  • przygotowanie opisów wydarzenia i tekstów do materiałów promocyjnych
  • pisanie tekstów o tematyce medycznej lub związanych z funkcjonowaniem ochrony zdrowia
  • przygotowanie krótkich informacji na stronę główną i do serwisów tematycznych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość tematyki medycznej i systemu ochrony zdrowia
  • doświadczenie w pisaniu artykułów na powyższe tematy
  • przestrzeganie terminów redakcyjnych
  • znajomość procesu wydawniczego
  • wykształcenie humanistyczne lub medyczne

To oferujemy

  • współpraca w oparciu o umowy o dzieło lub umowy zlecenia
  • współpracę z kompetentnym i życzliwym zespołem redakcji Medical Tribune
  • wsparcie merytoryczne
  • możliwość poszerzania wiedzy, rozwoju kompetencji dziennikarskich i zdobywania nowych doświadczeń

Medical Tribune Polska sp. z o.o. lider na rynku wydawnictw medycznych poszukuje kandydatów na stanowisko: Dziennikarz (praca zdalna).

Poznaj nas bliżej: www.podyplomie.pl

Jeśli jesteś dziennikarzem specjalizującym się w tematyce medycznej, a także orientujesz się w zawiłościach systemu ochrony zdrowia, ta oferta jest dla Ciebie.

Wydajemy wywiady video, debaty, webinaria. Organizujemy kongresy w wersji stacjonarnej i zdalnej w różnych dyscyplinach medycyny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i kilku tekstów za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziennikarz, Powązkowska 44C, Warszawa