Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dziennikarz - Współpracownik

  • Ostrołęka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Nasze wartości to: bliskość, rzetelność, użyteczność. Jesteśmy blisko naszych odbiorców. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników.

    Zapraszamy osoby, które chcą tworzyć nasz zespół do aplikowania na stanowisko:

    miejsce pracy: Ostrołęka

    Wybrane zadania:

    • zbieranie, przygotowywanie i opracowywanie materiałów tekstowych, zdjęć
    • budowanie i utrzymywanie kontaktów zawodowych
    • realizowanie zleconych tematów
    • monitorowanie zdarzeń z zakresu powierzonej tematyki

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • zainteresowanie życiem lokalnych społeczności
    • umiejętność sprawnego posługiwania się językiem
      polskim i pisemnego wyrażania myśli
    • rzetelność, kreatywność i dociekliwość
    • umiejętność oceny faktów i informacji
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdobywaniu źródeł informacji
    • dyspozycyjność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • doświadczenie pracy w mediach
    • stałą formę współpracy

    Więcej informacji o firmie:
    www.polskapress.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.