Oferta pracy

Dziennikarz - Wydawca treści SEO

Agora S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie fraz i słów kluczowych pod kątem SEO,

  • monitorowanie trendów w wyszukiwaniach i tworzenie na ich podstawie zestawów fraz pod tworzenie treści,

  • optymalizacja treści pod kątem SEO,

  • współtworzenie treści (pisanie, redagowanie i sprawdzanie) w ramach aktualnych trendów,

  • ewaluacja i korekta powstałych treści pod kątem SEO,

  • analiza polskich i zagranicznych serwisów informacyjnych,

  • współpraca z autorami i wydawcą w zakresie tworzenia treści.

  • Przejdziesz niezbędne szkolenie w zakresie SEO, którego będziesz potrzebował na tym stanowisku - najważniejsze jest dla nas doświadczenie redakcyjne i chęć rozwoju.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie redakcyjne w pisaniu, sprawdzaniu i wydawaniu treści,

  • sprawnie poruszasz się w środowisku internetowym,

  • znasz na podstawowym poziomie zasady optymalizacji treści pod wyszukiwarki,

  • interesujesz się tematyką newsową, śledzisz na bieżąco wydarzenia w kraju i na świecie,

  • znasz język angielski, często korzystasz z zagranicznych portali.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną lub umowę B2B,

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,

  • pracę w świetnym zespole i miłej atmosferze,

  • Jeśli zdecydujesz się na pracę z biura - przyjazną przestrzeń biurową do Twojej dyspozycji przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Agora S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale i projekty internetowe, prasę, radio, kino, telewizję, reklamę zewnętrzną, wydajemy książki oraz produkujemy i dystrybuujemy filmy. Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza, Avanti, Radio Złote Przeboje, Kino Helios, Stopklatka - to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do naszego zespołu i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawane marki w kraju !

Przewiń do profilu firmy