Oferta pracy

Dziennikarz/Wydawca w serwisie Zielona Interia

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Ostrobramska 77

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie pracy redakcji

  • wyszukiwanie tematów

  • analiza trendów

  • współpraca z wydawcami strony głównej

  • redagowanie tekstów

  • pisanie tekstów własnych

Nasze wymagania

  • zainteresowanie tematyką ekologiczną

  • doświadczenie w redakcji internetowej

  • wiedza z zakresu SEO

  • znajomość narzędzi takich jak: Google News, Google Trends, Google Analytics

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na samodzielnym stanowisku

  • pracę w systemie zdalnym

  • niekorporacyjną, swobodą i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie) oraz integracyjne eventy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Grupa Interia jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc blisko 20 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.

Od lipca 2020 roku działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu, mimo pandemii, prężnie się rozwijamy i nieustannie poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje o firmie i serwisie:

Zielona Interia to serwis, w którym znajdują się najważniejsze wydarzenia oraz trendy w ekologii. Informujemy o kryzysie klimatycznym i rozpoczynającej się właśnie wielkiej transformacji energetycznej na świecie i w Polsce. Piszemy też o najnowszych technologiach i odkryciach naukowców.

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.