Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dźwignicowy - Operator żurawia

HES Gdynia Bulk Terminal sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Węglowa 4

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dźwigu szynowego chwytakowego czterolinowego

Nasze wymagania

  • Aktualne zaświadczenie kwalifikacyjne TDT w kategorii IŻ (bez ograniczeń) w zakresie obsługi żurawi szynowych. Kwalifikacje w kategorii IIŻ będą dodatkowym atutem

  • 2 letnie doświadczenie w branży portowej

  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bogaty pakiet dodatkowych świadczeń (m.in. opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do aktywności sportowych i wypoczynku)

  • Wsparcie finansowe w doskonaleniu kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

HES Gdynia Bulk Terminal jako terminal uniwersalny świadczy usługi przeładunkowe, składowania i sortowania suchych ładunków masowych oraz przeładunku płynnych ładunków masowych przez 24 godziny na dobę. Ustanawiane przez nas rekordy przeładunkowe pozwalają nam utrzymywać wysoką pozycję wśród terminali masowych na Morzu Bałtyckim.

Przewiń do profilu firmy