Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dźwigowy

PW METKOM Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gajowa 17
    Warszowice (pow. pszczyński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PW METKOM Sp. z o.o. Sp. k.

Gajowa 17

Warszowice (pow. pszczyński)

Firma PW METKOM Sp. z o. o.  Sp. k. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17 działa od 2005 r.
Dzięki wytężonej pracy oraz ciągłemu dążeniu do rozwoju firma zajmuje znaczącą, utrwaloną pozycję wśród dostawców dla branży gazowniczej, energetycznej i paliwowej na rynku krajowym.

Firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Dźwigowy

Zakres obowiązków:

  • praca na dźwigu przy załadunku i rozładunku rur stalowych,
  • bieżąca konserwacja dźwigu

Wymagania:

  • uprawnienia na dźwig do 30t,
  • doświadczenie w pracy na dźwigach,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, pracowitość i uczciwość

Oferujemy:

  • stabilna i satysfakcjonująca praca w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w godz. 7.00-15.00,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne