Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-commerce Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 32259/001

    Dla naszego Klienta, polskiego start-upu produkującego przyrząd będący odpowiednikiem amerykańskiego Squatty Potty, poszukujemy energetycznej i zaangażowanej osoby, która wesprze Klienta w działaniach e-commerce.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest polski start-up produkujący odpowiednik amerykańskiego Squatty Potty. Obecnie poszukujemy zaangażowanej oraz pełnej pasji osoby na stanowisko E-commerce Account Managera. Wybrana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za działania sprzedażowe i marketingowe firmy w kanale online w Polsce i zagranicą.

    Opis stanowiska

    • Wprowadzenie produktu do sprzedaży w kanale online (Polska oraz zagranica)
    • Zbudowanie oraz implementacja strategii marketingowej w kanale online
    • Współpraca z agencjami PR i digital
    • Maksymalizacja wyników sprzedażowych
    • Budowanie świadomości marki

    Profil kandydata

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Min 3 - letnie doświadczenie w e-commerce i digital marketingu
    • Mobilność oraz gotowość do podróży służbowych
    • Pasja i nastawienie na cel

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę nad nowym, innowacyjnym projektem
    • Elastyczny czas pracy - freelance

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców