Praca e-commerce specialist, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 55 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Warszawa
    Jeżeli masz doświadczenie (wymagane) w pracy na rzecz sklepów internetowych, chcesz zmienić ciepłą posadę na pracę dla kilku projektów pełną wyzwań, ale również stałego rozwoju: Podeślij CV klikając w przycisk aplikowania w tytule podaj nazwę...
    opublikowana: 16 listopada 2020
    • Baniocha (pow. piaseczyński)
    Zakres obowiązków: Kreowanie i opracowanie koncepcji sprzedaży w kanałach internetowych dostępnego asortymentu Przyjmowanie oraz realizacja zamówień złożonych za pomocą internetowych platform sprzedażowych Wprowadzanie i aktualizacja produktów w...
    opublikowana: 10 listopada 2020
    • Michałowice-Wieś (pow. pruszkowski)
    Specjalista Allegro - nowe, samodzielne stanowisko pracy. Miejsce pracy: Michałowice-Wieś, Pałacowa 25 Obowiązki: samodzielna analiza oraz wybór towarów najlepiej sprzedających się na allegro składanie zamówień u dostawców pilnowanie stanów...
    opublikowana: 4 listopada 2020