Oferta pracy

E-commerce Analytics Team Leader

IIIT Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Marszałkowska 89

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Excel

Mile widziane

  • R

  • Shiny

  • Tableau

System operacyjny

O projekcie

Osoba na tym stanowisku będzie przede wszystkim partnerem dla biznesu, odpowiedzialnym za kompleksową obsługę analityczną managerów obszaru Reklamy Internetowej.

Zależy nam na osobie posiadającej wszechstronne i zaawansowane kompetencje analityczne, wraz ze znajomością nowoczesnych technologii i narzędzi wykorzystywanych w analizie danych. Oprócz umiejętności analitycznych, ważne są dla nas mocne kompetencje liderskie oraz praktyczna znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta biznesowego.

Bardzo wysoko cenimy samodzielność, skrupulatność oraz gotowość do zgłaszania własnych inicjatyw.

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie biznesu w podejmowaniu decyzji (przygotowywanie rekomendacji biznesowych i analiz)

  • Rozwijanie swoich kompetencji w zakresie zarządzania ludźmi i projektami

  • Kształtowanie probiznesowej postawy oraz specjalistycznych kompetencji analitycznych w zespole

  • Opracowywanie i wdrażanie metod usprawniających raportowanie (m.in. automatyzacja raportów cyklicznych)

  • Realizowanie projektów dotyczących tworzenia i rozwijania dashboardów m.in. w Tableau/Shiny

  • Współpraca z Działem IT przy tworzeniu narzędzi, w tym z obszarem Business Intelligence w kontekście przygotowania źródeł danych do raportowania

Nasze wymagania

  • Posiadasz wieloletnie doświadczenie w zakresie analiz danych i tworzenia rekomendacji biznesowych

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w pełnieniu funkcji lidera zespołu

  • Znasz podstawy R lub jesteś otwarty/a na naukę tego języka

  • Twoja znajomość SQL jest na poziomie minimum średniozaawansowanym

  • Posługujesz się metodami statystycznymi

  • Cechuje Cię umiejętność zwięzłej prezentacji wniosków i wyników analiz oraz kreatywne podejście w szukaniu rozwiązań.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nieformalne warunki pracy, w tym braku korporacyjnej biurokracji

  • Dostęp do świadczeń typu Multisport i Luxmed

  • Praca w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy

  • Przyjazne środowisko, w którym doceniane będą Twoje pasje i zaangażowanie

  • Ciekawe wyzwania oraz nieprzebrane możliwości rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

W IIIT wytwarzamy przede wszystkim szyte na miarę rozwiązania informatyczne, dzięki którym efektywnie wspieramy przedsięwzięcia biznesowe naszych klientów.

W naszym bogatym i wciąż powiększającym się portfolio znajdują się:

• Systemy wspierające bardzo złożone procesy biznesowe – autorskie rozwiązania, które rewolucjonizują działalność i wydatnie zwiększają zyski naszych partnerów

• Pionierskie pod względem koncepcji i technologii systemy informatyczne stworzone przez nasz Dział Badań i Rozwoju

• Ogromne pokłady innowacyjnych pomysłów i koncepcji, które niedługo przekształcimy w działające prototypy, a ostatecznie w rentowne start-up’y

Przewiń do profilu firmy

W trakcie epidemii COVID-19 istnieje możliwość 100% pracy zdalnej.