Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

e-commerce Business Development Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Warszawa
    Wyzwania przed Tobą:

    Poszukujemy Business Development Managera w obszarze e-commerce do naszego Centrum Kompetencji Digital. Jest to dział, w którym realizujemy projekty w zakresie dostarczania aplikacji webowych i mobilnych dla klientów zewnętrznych, głównie zagranicznych. Projekty prowadzimy w Scrumie, a komunikacja z klientem przebiega zazwyczaj w języku angielskim. Jedną z domen, dla których dostarczamy rozwiązania jest e-commerce. Rozwijając właśnie tę gałąź, poszukujemy osoby, która będzie efektywnie pozyskiwać nowych klientów w tym obszarze.

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze e-commerce na rynku polskim i zagranicznym
    • Samodzielna organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży usług w obszarze e-commerce, m.in. w zakresie prowadzenia spotkań, przygotowywania ofert, koordynacji umów
    • Wspieranie rozwoju biznesowego poprzez uczestnictwo w procesie pre-sales oraz udzielanie wsparcia sprzedawcom oddziałowym Sii
    • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Działanie w zgodzie z misją, głównymi celami oraz kluczowymi wartościami firmy
    • Udział w opracowaniu i implementacji strategii biznesowej Centrum Kompetencji Digital
    • Zaangażowanie w opracowywanie materiałów marketingowych
    • Współtworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej produktów i usług e-commerce
    • Planowanie i koordynacja aktywności marketingowych we współpracy z działem marketingu
    Oczekiwane umiejętności:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży projektów i usług IT w obszarze e-commerce na rynkach międzynarodowych
    • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe
    • Wykształcenie wyższe (niekoniecznie związane z IT)
    • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych oraz w prowadzeniu spotkań sprzedażowych
    • Dynamiczna osobowość cechująca się silną orientacją na rezultaty, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość tematyki systemów e-commerce
    Korzyści dla Ciebie:

    • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
    • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
    • Będziesz zarządzać swoim zespołem oraz będziesz mieć dużą decyzyjność w działaniu
    • Zaoferujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + bonus uzależniony od wyników biznesowych)
    • Zaoferujemy Ci wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (m.in samochód służbowy)
    • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
    • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
    • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
    • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
    • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
    • Spodoba Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biuro w dogodnej lokalizacji
    Zainteresowała Cię ta oferta?
    Poleć znajomego do Sii
    Twój znajomy sprawdzi się w tej pracy? Poleć go i zgarnij bonus!
    polec
    Poleć znajomego
    do pracy w sii
    Jeśli go
    zatrudnimy
    Zgarniesz bonus
    nawet 8000 zł
    polec
    Nie zapomnij o poniższej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Sii sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa („Sii”) dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Sii. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Sii nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności.”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.