Oferta pracy

E-Commerce Coordinator

BIGRAM S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

E-COMMERCE COORDINATOR

Numer ref.: KK/KIC/0920

Zakres zadań:

• Bieżąca obsługa CMS
• Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie oraz optymalizacja sklepu internetowego, aktualizowanie oferty produktowej
• Współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz dostawcami narzędzi i rozwiązań e-commerce
• Ścisła współpraca z działem marketingu i produktu w celu wsparcia sprzedaży i optymalizacji oferty sklepu
• Obsługa komunikacji marketingowej
• Monitorowanie, analiza i raportowanie prowadzonych działań
• Monitorowanie sytuacji rynkowej, danych sprzedaży i trendów w obszarze e-commerce

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe
• Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze i wsparciu platform sprzedażowych i procesów e-commerce
• umiejętność projektów związanych z wprowadzaniem nowych rozwiązań i funkcjonalności internetowych
• praktyczna znajomość analityki internetowej, obsługi narzędzi takich jak: Google Analytics, Google Search Console, GTM
• Znajomość platform marketing automation, oraz systemów do e-mail marketingu,
• praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Social Marketing,
• Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość HTML/CSS

Nasz klient oferuje:

• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Pracę pełną wyzwań, przy ciekawych, ambitnych projektach,
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
• Stabilność zatrudnienia
• Prywatną opiekę medyczną (indywidualną lub rodzinną)
• Kartę zniżkową na zakupy w sklepach Tatuum
• Dodatkowe benefity: pakiet MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy