Oferta pracy

E-commerce Expert

dk Executive SearchO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Naszym Klientem jest spółka będąca właścicielem dwóch sklepów internetowych oraz sklepu stacjonarnego oferująca swoim klientom specjalistyczny sprzęt i ubrania sportowe. Sklepy posiadają w  swoim asortymencie znane i cenione w branży marki premium, gwarantujące najwyższą jakość i  komfort swoim użytkownikom. W związku z planami dalszego rozwoju spółki, pojawiła się potrzeba zatrudnienia kompetentnej osoby na stanowisko E-commerce Experta, której głównym celem będzie zapewnienie dynamicznego wzrostu sprzedaży w sklepach internetowych. Oczekuje się, iż zatrudniony Kandydat będzie w stanie zidentyfikować i podjąć kluczowe wyzwania stojące przed spółką w obszarze e  -commerce, a także aktywne wspierać Zarząd w realizacji strategii dalszego wzrostu przedsiębiorstwa, kreowaniu nowych kierunków jego rozwoju oraz podejmowaniu kluczowych decyzji w tym obszarze.

Zadania:

  • Pełna odpowiedzialność za zarządzanie biznesem e-commerce a w szczególności:
    • opracowanie i wdrażanie strategii spółki w zakresie rozwoju biznesu e-commerce
    • odpowiedzialność za wyniki (P&L) oraz za realizację budżetów sprzedażowych
    • maksymalizacja przychodów i zysków w poszczególnych grupach produktowych,
    • zarządzanie technicznymi aspektami strony webowej oraz jej grafiką, układem, nawigacją, architekturą informacji i estetyką,
    • generowanie/maksymalizacja traffic w poszczególnych segmentach produktowych
    • optymalne zarządzanie asortymentem i ofertą poszczególnych grup produktowych
    • maksymalizacja konwersji traffic na przychody ze sprzedaży
  • Zarządzanie e-marketingiem obejmujące komunikację marketingową, kampanie, akcje promocyjne, akcje mailingowe oraz analizy dotyczące marketingu internetowego, w tym w szczególności usability, SEM (Search Engine Marketing), SEO (Search Engine Optimization)
  • Analiza i weryfikacja potencjalnych obszarów rozwoju biznesu w tym identyfikowanie i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, dla których spółka mogłaby stać się generalnym dystrybutorem w Polsce
  • Kreowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze sprzedaży internetowej pozwalających zapewnić sprzedaż internetową również na rynkach międzynarodowych
  • Dbałość o wdrożenie strategii omnichanel (w e-sklepie i sklepie stacjonarnym)
  • Ścisła współpraca z dostawcami usług IT i stron webowych

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie związane ze sprzedażą i marketingiem w branży e-commerce idealnie zdobyte w sklepach sportowych lub odzieżowych i/lub związanych z produktami klasy premium
  • Doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu projektami w obszarze e-commerce (sklepy internetowe, serwisy społecznościowe, marketing interaktywny, etc.)
  • Biegła znajomość narzędzi analitycznych stosowanych w sprzedaży i marketingu e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość rynku e-commerce w obszarze innowacji, trendów, technologii etc.
  • Silna identyfikacja z celami spółki oraz nastawienie na wynik
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia oraz umiejętność dokonywania kompleksowej analizy sytuacji rynkowej, połączona z doskonałym rozumieniem procesów biznesowych
  • Decyzyjność oraz duża samodzielność i odpowiedzialność
  • Elastyczność i innowacyjność w proponowaniu nowych rozwiązaniach
  • Sprawność operacyjna, zdolności organizacyjne, umiejętność sprawnego zarządzania projektami
  • Kreatywność i inicjatywa oraz konsekwencja i upór w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Pasja do sportu będzie dodatkowym atutem.
Wszystkich kandydatów zapraszamy do przesłania swojego CV.

W nadesłanej przez Panią/Pana aplikacji prosimy o zawarcie odpowiedniej klauzuli:

1. W razie zgody na uczestnictwo w niniejszym procesie rekrutacji oraz umieszczenie Pani/Pana danych
w naszej bazie celem uczestnictwa w innych procesach rekrutacji, które prowadzimy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dk Executive Search spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. 1 Sierpnia 4, 02-134 Warszawa w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości.

2. Aby Pani/Pana dane mogły być wysłane do potencjalnego pracodawcy prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości.

Informujemy że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji
i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych z naszych systemów.

Prosimy zapoznać się z przysługującymi Pani/Panu prawami pod adresem strony:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy