Oferta pracy

E-commerce Coordinator

OTCF S.A.O firmie

  • Wieliczka, ul. Grottgera 30

    Wieliczka, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Rok 2021 zapisze się w historii OTCF S.A. jako rok intensywnego rozwoju struktur IT oraz E-Commerce wewnątrz organizacji. Przed nami wiele ciekawych projektów, które realizujemy dla marek 4F, Outhorn, Under Armour i SportStyleStory. Chcesz być tego częścią? Zapoznaj się z naszymi ofertami i dołącz do naszego zespołu. Pierwsze okrążenie zaczyna się właśnie TERAZ! #WeMakeaTeam

Masz doświadczenie w zarządzaniu ambitnym zespołem pełnym pasjonatów?

Myślisz biznesowo, a decyzje podejmujesz uwzględniając dostępne zasoby i budżet?

Znasz obszar e-Commerce od strony praktycznej oraz potrafisz sprawnie korzystać z narzędzi tj. Google Analitycs?

Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemu?

Świetnie! Wygląda na to, że to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko:

Opis stanowiska:

To, co możemy Ci obiecać, to mnóstwo wyzwań i ciekawych projektów. Duża dynamika i process improvement to obszary, na których obecnie bardzo mocno się koncentrujemy.

Twoje najważniejsze zadania, za które będziesz odpowiadał, to:

  • Koordynacja bieżących zadań w projektach e-Commerce dla naszych marek,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów
  • Budowanie i utrzymywania relacji biznesowych z zewnętrznymi partnerami, a także współpraca międzyoddziałowa wewnątrz OTCF w celu optymalizacji sprzedaży
  • Realizacja założeń budżetowych (zarówno w obszarze przychodów, jak i kontroli pozycji kosztowych)
  • Nadzór nad bieżącym rozwojem platform e-Commerce
  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych, wpływających na poprawę procesów lub podnoszenie CR

Wymagania:

  • Dobra znajomość typów kampanii performance marketingowych i sposobów ich optymalizacji
  • Dobra znajomość Google Analytics
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania projektami (Jira, ClickUp itp.) oraz metodyk scrum, kanban
  • Praktyczna znajomość dobrych praktyk UX
  • Praktyczna znajomość silników e-Commerce (w szczególności: Magento 2)
  • Minimum roczne doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu specjalistów o różnych profilach kompetencyjnych

Mile widziane:

  • Certyfikaty z Zarządzania zespołem, delegowania zadań i udzielania informacji zwrotnej
  • Certyfikat Google Ads z pomiaru skuteczności reklam
  • Certyfikat DIMAQ Proffesional

Zapoznałam/-em się z Polityką informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy / współpracy w OTCF S.A., która jest dostępna pod adresem:

Ogłoszenie archiwalne