Logo Pracuj.pl

E-commerce & Digital Marketing Manager / Managerka

GRUPA ZIELONY PARAPET sp. z o.o.O firmie

12 000–18 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Masz otwartą głowę, kreatywną duszę, umysł nastawiony na rozwój i pokonywanie własnych granic?

Cenisz sobie dynamiczne środowisko, w którym nie brakuje wyzwań? Chciałbyś robić rzeczy mające znaczenie?

Wychodzenie poza schematy, szukanie najlepszych rozwiązań i nowatorskie pomysły to Twoja natura?

Zielony-parapet.pl - największy w Polsce sklep internetowy w branży roślin egzotycznych poszukuje Marketing Managera, który pragnie rozwinąć skrzydła swojej kariery w e-commerce. Osoby, której nie straszny świat digital marketingu, a rozwój przestrzeni sprzedażowej nastawionej na potrzeby Klienta to źródło zawodowej i osobistej satysfakcji. Jeśli te wartości nie są Ci obce, a na Twojej zawodowej linii życia pojawiła się przestrzeń na coś nowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kogo szukamy?

Osoby, która zbuduje razem z Załogą naszej firmy solidną strategię marketingu i komunikacji opartą na dogłębnej analizie potrzeb naszych Klientów, wiedzy na temat marketingu e-commerce oraz własnej, kreatywnej misji i wartościach korespondujących z wartościami Zielonego Parapetu.

Managera, któremu satysfakcję przyniesie bycie ojcem/matką nowej wersji platformy sprzedażowej spełniającej wymogi funkcjonalne współczesnego rynku i skupionej na wygodzie użytkowania.

Kogoś, kto zaprojektuje przemyślane lejki sprzedażowe oraz kampanie i w oparciu o wspólnie wyznaczone cele, będzie razem z zespołem pracował nad ich realizacją.

Szukamy Managera, który zna najważniejsze narzędzia e-marketingu, ale z otwartością zapatruje się na poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Kreatywne podejście i zaangażowanie w rozbudowę zespołu marketingu naszej firmy
  • Znajomość prawideł digital marketingu, social mediów, content marketingu, SEO, SEM, UX i chęć zgłębiania wiedzy w tych obszarach
  • Optymalizacja procesów sprzedażowych i konwersji
  • Wspieranie sprzedaży przez koordynację produkcji contentu w różnej formie: od wartościowych treści merytorycznych rozwiązujących problemy naszych Odbiorców, po miłe dla oka treści wizualne stanowiące oprawę naszych produktów
  • Budowanie trwałych relacji z Odbiorcami
  • Koordynacja bieżącego monitoringu rynku naszej branży i konkurencji
  • Wymagane wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie bazowe w dziedzinie marketingu, digital, e-commerce, zarządzanie + doświadczenie w branży e-commerce

To oferujemy

  • Coś więcej niż zadania związane ze wsparciem sprzedaży. Nasza misja to dostarczanie wiedzy, propagowanie nowych idei, innowacji dostarczających kreatywnych rozwiązań problemów naszych klientów
  • Pracę, która łączy w sobie niesienie wartości edukacyjnych ze sprzedażą produktów o wdzięcznej wizualności, zmieniających świat na lepszy, bliższy naturze i wpisujący się w trendy eko
  • Wspierający zespół zaangażowanych pracowników
  • Pracę w bliskim towarzystwie zieleni w nowoczesnych biurach w wersji stacjonarnej lub hybrydowej
  • Duże, dobrze wyposażone studio fotograficzne do realizacji materiałów wizualnych

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Zielony Parapet to największy w Polsce sklep internetowy z roślinami egzotycznymi. Od 2012 roku naszą specjalnością są rośliny doniczkowe. Dodatkowo oferujemy certyfikowane autorskie podłoża własnej produkcji oraz inne komplementarne produkty do uprawy roślin w domu. Misją naszej firmy jest propagowanie wiedzy na temat praktycznego aspektu wprowadzania roślin do warunków domowych oraz rozwiązywanie problemów związanych z uprawą i dostarczanie produktów, dzięki którym domowe wnętrze stanie się miejscem dla zielonej, przyjemnej dla oka przyrody ożywionej.

E-commerce & Digital Marketing Manager / Managerka, Wrocław