Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce & IT Specjalista

Asgard Sp. z o.o.

7 0008 000 brutto / mies.
  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i zarządzanie sklepem internetowym,

  • Efektywne wykorzystanie narzędzi SEO i SEM,

  • Analiza zachowań konsumenckich + rekomendacje nowych narzędzi marketingowych (przede wszystkim na rynkach zagranicznych),

  • Wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych za pomocą kanałów online,

  • Współpraca z działem sprzedaży np. przy realizacji akcji promocyjnych,

  • Opieka nad kanałami mediów społecznościowych (planowanie, egzekwowanie, mierzenie skuteczności, optymalizacja),

  • Współpraca z software house oraz agencją SEO,

  • Bieżący monitoring budżetu mediowego,

  • Współtworzenie strategii komunikacji online,

  • Wsparcie działu marketingu w budowie produktowych landing page’y, obsłudze kampanii mailingowych,

  • Wsparcie organizacji przy obsłudze systemu do wewnętrznego rozwiązywania problemów IT oraz systemu ERP.

Nasze wymagania

  • Znajomość w stopniu zaawansowanym obsługi Magento2 (lub PrestaShop, Woocommerce),

  • Umiejętność konfigurowania i obsługi GA, GTM (a przy okazji skoncentrowanie się na migracji z UA na GA4),

  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii e-marketingowych oraz w działań contentowych,

  • Wysokie umiejętności analityczne,

  • Umiejętność zarządzania zarówno podwykonawcami, jak i procesami wewnątrz działu,

  • Ponadprzeciętna organizacja i samodzielność w pracy,

  • Otwarta głowa na nowości, gotowość do wdrażania innowacji, chęć do samokształcenia się,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dział marketingu, agencja interaktywna),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami ERP, np. VENDO.

  • Proaktywny człowiek, otwarty na naukę i feedback, umiejący pracować z ludźmi.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Prywatna opieka medyczna Enel-med

  • Budżet rozwojowy: możliwość szkoleń i warsztaty

  • Firmowe i działowe imprezy integracyjne

  • Życzliwa i bezpośrednia kultura pracy

  • Dostęp do biblioteki firmowej

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych

  • 2 razy w roku świąteczne paczki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Idea stanowiska:

Przygotowana została nowa strona internetowa, która pełni rolę sklepu. Obecnie znajduje się na niej ponad 1700 produktów. Serwis obsługuje wszystkie rynki europejskie w 5 językach (PL, EN, DE, FR i CZ). Sprzedaż skierowana jest do wąskiej grupy Klientów B2B. Stanowisko nowo utworzone w organizacji.

Praca w zespole

  • in house - 1 pracownik (Starszy specjalista ds. IT (DevOp)), 6 pracowników w dziale Marketingu (grafika, fotografia, content, idea, strategia)

  • zewnętrzni konsultanci - 1 software house

Jeśli tak jak my uwielbiasz zaskakiwać innych nietypowymi upominkami, poszukujesz ciekawych trendów i nie wyobrażasz sobie życia bez gadżetów to zapraszamy do nas!

Jeśli czujesz że ta praca jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami! CV wyślij za pomocą Aplikuj.

Jesteśmy wiodącą firmą w sektorze upominków promocyjnych na krajowym rynku i obsługujemy klientów w niemal 30 krajach z Europy i świata. Jeśli jesteś ciekawy czym się zajmujemy dokładnie, wejdź na naszą stronę internetową www.asgard.gifts lub na stronę naszej marki Blue Collection na www.bluecollection.gifts.

Przewiń do profilu firmy