Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Junior Key Account Manager

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.O firmie

  • Krasnowolska 50
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

Krasnowolska 50

Warszawa

Firma Aquael, czołowy europejski producent poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko

Zadania:

  • współpraca z obecnymi klientami z obszaru ecommerce
  • pozyskanie i obsługa nowych podmiotów ecommerce
  • budowanie trwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy
  • realizacja targetów sprzedażowych, marżowych oraz ilościowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja wizyt handlowych u podległych klientów
  • raportowanie sprzedaży, rentowności, poziomu realizacji prognoz
  • analizowanie raportów w celu maksymalizacji sprzedaży i zysków oraz przedstawianie planów działania ora prognoz sprzedaży
  • wprowadzanie listingów i monitoring asortymentu oraz poziomów cenowych
  • monitoring należności i przeterminowań
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • analiza rynku konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie we współpracy z klientami z obszaru ecommerce
  • wiedza z obszaru ecommerce: traffic, konwersja, źródła ruchu, kampanie
  • umiejętności analityczne (wyciąganie wniosków z własnych analiz)
  • otwarty umysł z chęcią do poszerzania wiedzy z zakresu ecommerce
  • proaktywność i wytrwałość w dążeniu do celów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

  • pracę u lidera branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i system premiowy
  • możliwość zdobycia unikalnych doświadczeń
  • pracę w zespole który z sukcesem realizuje cele biznesowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Ogłoszenie archiwalne